KONST / Litografier / Färglitografi 17004180
nr 1700 4180
Berndt-Rune Jäverbrant
(f. 1941), Sverige
Vinterbåtar Stockholm. Signerad, daterad -84. Färglitografi, bildmått: 33x45 cm, yttermått inklusive ram: 50x70
Berndt-Rune Jäverbrant, född 1941, svensk målare, grafiker och tecknare.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 12 maj 2025
kl 19:32:23
100 kr
150 kr
Berndt-Rune Jäverbrant
Läs mer om Berndt-Rune Jäverbrant